Dachy Kraków - z wizytą u przyjaciół

comment Komentarze: 0 favorite Hit: 60
Dachy Kraków - z wizytą u przyjaciół

Dzisiaj zabieramy Was w podróż do Skawiny – miasta położonego kilkanaście km od centrum Krakowa. Wspólnie odwiedzimy naszą zaprzyjaźnioną hurtownię Gold-Trade  (centrum pokryć dachowych - Dachy Kraków). To miejsce, które zna każdy budowlaniec z Krakowa i okolic, ale warto przybliżyć je również na łamach naszego dachowego bloga. Dlaczego? Krótko – tu oferują najróżniejsze solidne i znane w całej Europie pokrycia dachowe. Kraków, a także okoliczni mieszkańcy zaopatrują się tutaj w asortyment m.in. marki Braas, Koramic, Creaton w dobrej jakości i cenie. Na dachy aktualnie poszukiwane są najczęściej właśnie betonowe i ceramiczne dachówki. Kraków i tereny w pobliżu obecnie dość mocno się rozbudowują. Skoro tu jesteś, prawdopodobnie będziesz potrzebować sprawdzonych materiałów na swój dach. Zatem zobacz, co możesz kupić u naszych dobrych znajomych.

Dzisiaj zabieramy Was w podróż do Skawiny – miasta położonego kilkanaście km od centrum Krakowa. Wspólnie odwiedzimy naszą zaprzyjaźnioną hurtownię Gold-Trade  (centrum pokryć dachowych - Dachy Kraków). To miejsce, które zna każdy budowlaniec z Krakowa i okolic, ale warto przybliżyć je również na łamach naszego dachowego bloga. Dlaczego? Krótko – tu oferują najróżniejsze solidne i znane w całej Europie pokrycia dachowe. Kraków, a także okoliczni mieszkańcy zaopatrują się tutaj w asortyment m.in. marki Braas, Koramic, Creaton w dobrej jakości i cenie. Na dachy aktualnie poszukiwane są najczęściej właśnie betonowe i ceramiczne dachówki. Kraków i tereny w pobliżu obecnie dość mocno się rozbudowują. Skoro tu jesteś, prawdopodobnie będziesz potrzebować sprawdzonych materiałów na swój dach. Zatem zobacz, co możesz kupić u naszych dobrych znajomych.

Hurtownia Golg-Trade (dachy Kraków) ma wszystko na Twój dach

Zanim odwiedzisz hurtownię w Skawinie na Tynieckiej 1, możesz zamówić darmową wycenę online na dachówki. Kraków i okolice – jeśli tu mieszkasz, to skorzystaj z tej opcji. Warto od razu wiedzieć jak wygląda kosztorys Twojej inwestycji. Zapewniamy, że możesz liczyć na naprawdę dobrą cenę.

Pokrycia dachowe Kraków, jak i cały tutejszy region ma bardzo różne. Począwszy od kolorystyki po typy dachówek. Jednak dzisiejsze dachy buduje się przeważnie z betonu lub ceramiki i w tym głównie specjalizuje się hurtownia Gold-Trade (Dachy Kraków). Z dachówek cementowych słynie firma Braas BMI z oddziałem w Polsce, która oferuje zintegrowane systemy dachowe dedykowane na dachy płaskie i skośne. Na placu chłopaki mają też Creatona, a także szeroką ofertę dachówek ceramicznych od Koramica (Wienerberger), a także Robena. Dużo się dzieje, jeszcze więcej zobaczysz na miejscu.

Podajemy namiary:

GOLD-TRADE o. Skawina
adres: ul. Tyniecka 1, 32-050 Skawina
tel: 697 506 040
email: skawina@gold-trade.pl
godziny otwarcia: pn-pt: 7.00 - 16.00; sob: 8.00 - 13.00

Hurtownia pokryć dachowych w Krakowie - asortyment:

Pytasz, co znajdziesz w krakowskim Gold-Tarade'dzie? Sporo. Poniżej podrzucamy listę najpopularniejszych marek w ofercie hurtowni. Ograniczymy się tylko do dachówek ceramicznych i betonowy. Przy okazji wspomnimy, że znajdziesz tam również akcesoria dachowe, systemy rynnowe, membrany, podbitki, podsufitki, okna dwupołaciowe i setki innych okołodachowcyh produktów.

  • Dachówki Braas (Turmalin, Rubin 13 V, Rubin 9 V, Celtycka, Bałtycka, Teviva)
  • Dachówki Koramic (Alegra 9, Orea 9)
  • Dachówki Roben (Piemont, Bergamo)
  • Dachówki Creaton (Simpla, Titania, Futura, Domino)
  • Dachówki Meyer-Holsen (Piano)
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień