Podkategorie

Aktywne filtry

Przed Tobą same asy – firmy, z którymi wybudujesz swój wymarzony, idealny dach od a do zet. Poznaj dokładnie każdą z nich, zobacz jakie możliwości czekają na Ciebie, realizuj swoje plany na najwyższym poziomie. To ścisła czołówka - polska i europejska. Zapraszamy.

Blachodach

Poszukując blachodachówki „dogiętej” do indywidualnych potrzeb, warto rzucić okiem na to, co w swojej bogatej ofercie kryje Blachodach – producent blaszanych pokryć, którego blachy kryją ponad kilkanaście milionów m2 dachów. (U)normowane produkty, które spełniają najwyższe standardy oraz stanowią gustowne wykończenie każdej połaci. Z Blachodachem na pewno znajdziesz blachę dla siebie.

Braas

BMI Braas to międzynarodowa marka, oferująca kompletny i zintegrowany dach z jednej ręki. Fuzja tradycji oraz nowatorskich rozwiązań sprawia, że każdy dach znajdzie dopasowane rozwiązanie z najwyższej dachowej półki. Od pokryć, przez akcesoria, po izolacje. Z firmą Braas nie trzeba daleko szukać. Bo wszystko, co niezbędne, kryje się pod jednym dachem. 

Bratex

Bratex to producent wysokogatunkowych, blaszanych pokryć, których solidność znana jest na terenie niejednej budowy. Ponadprzeciętne walory techniczne oraz użytkowe zapewnią szczelne pokrycie, które z niebywałą klasą prezentować się będzie przez długie lata. Na każdej połaci. Bo jak blacha dogięta na indywidualne wymagania dachu, to po prostu Bratex.

Creaton

Dla wszystkich fanów dachówek cementowych oraz betonowych Creaton będzie rozwiązaniem, które zapewni kompleksowy oraz zintegrowany system dachowy, spójny pod każdym względem – od rodzaju powierzchni, przez kształt na kolorze kończąc. Wysokiej jakości produkty Creaton to gwarancja bezpieczeństwa, trwałości oraz najwyższych walorów estetycznych. Bo to po prostu marka na każdy dach. Pełna oferta marki.

Fakro

Polska jakość, która podbiła serca poddaszy na całym kontynencie. Fakro to firma, która pomaga rzucić nieco światła na to, co kryje się pod powierzchnią dachu. To innowacyjne rozwiązania, które dopasują się do każdego poddasza – i nie trzeba ich daleko szukać. Wystarczy nasze Fakro. I ich okna dachowe, schody strychowe i akcesoria.

Koramic

Istniejąca od 200 lat firma Wienerberger stworzyła m.in. niezawodną i innowacyjną markę Koramic. To kompletny system dachowy – linia dachówek ceramicznych wraz z szeregiem akcesoriów wspierających, a także technicznych. Produkty powstały na bazie najlepszej jakości surowca – gliny. Dachowe rozwiązania Koramic obfitujące w unikalne technologie to prawdziwa ceramiczna rewolucja na rynku, która prezentuje się idealnie na każdym obiekcie.

Matizol

Stworzona przez firmę Selena SA, globalnego dystrybutora i producenta chemii budowlanej marka Matizol to m.in. szeroki asortyment  gontów bitumicznych, a także termozgrzewalnych, asfaltowych pap. Produkty marki to nowa generacja, która zasłynęła na rynku pokryć dachowych. Wysokiej jakości gonty bitumiczne Matizol to prawdziwe bogactwo kształtów i wzorów, które zdobywają serca coraz większej grupy klientów.

Pruszyński

Pruszyński Sp. z o.o. to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na rynku, polski producent kompleksowych blaszanych pokryć dachowych, którego akcesoria sygnowane marką Blachy Pruszyński zdobywają rzesze zwolenników już od 1985 roku. Szeroki asortyment to także profilowane blachy oraz blachodachówki, których wysoka jakość poparta jest certyfikatami, a produkty spełniają wszelkie budowlane normy w zakresie systemów dachowych z blachy.

Roto

Roto to niemiecka marka wysokiej jakości energooszczędnych okien do poddasza oraz akcesoriów udoskonalających tę linię produktów. Jej historia ma swój początek już 1935 roku i od tamtej pory producenci nieustannie wprowadzają innowacje w swoim systemie okiennym zarówno drewnianym, jak i PVC. Firma Roto podbiła nie tylko rynek w Europie Zachodniej, ale również nasz polski, a jej rozwiązania  ułatwiają życie wielu zadowolonym klientom.