Braas - dachówki ceramiczne i betonowe, akcesoria dachowe

Braas dachówki ceramiczne, dachówki cementowe i akcesoria dachowe

Aktywne filtry

Nie zna życia budowlanego ten, kto nie słyszał o dachówce Braas. Najstarsi górale-budowlańcy pamiętają debiut dachówki betonowej z logiem Braas na polskim rynku. To była nowość! I zaskoczenie, że z betonu można wytworzyć tak trwałe i porównywalne do ceramicznego pokrycie dachowe. Dziś BMI (Braas Monier) to kompleksowe rozwiązania.

Nowoczesne pod względem technologicznym i wizualnym. Produkty marki to: wspomniana wyżej dachówka betonowa / cementowa, dachówka ceramiczna, akcesoria dachowe, izolacje nakrokwiowe, a nawet blachodachówka panelowa oraz systemy solarne.

Składowe rozwiązań dachowych Braas to wieloelementowa i kompleksowa struktura, która zapewnia elastyczność rozwiązań. Ujmując rzecz prościej - z pewnością znajdziesz interesujący cię materiał dachowy - bez względu na to czy efekt ma być wizualny czy funkcjonalny. Finał jest taki, że zamiast konwencjonalnego dachu zdobywasz dach określany mianem smart - nowoczesny i inteligentny

Asortyment BMI Braas liczy kilka tysięcy pozycji. Trudno wymienić je wszystkie. Pragniemy zwrócić uwagę nie tylko na to co widoczne od razu - dachówki betonowe np. dachówka Celtycka, Bałtycka czy Teviva lub dachówki ceramiczne: Rubin, Turmalin, Opal.

Również na akcesoria dachowe obejmujące wentylację i uszczelniania, wyprowadzenia, mocowania, materiały wstępnego krycia, elementy niezapewniające bezpieczeństwo dachowe, a także obróbki i doświetlania dachowe. Nie zapominajmy o izolacjach i systemach solarnych. Monier Braas BMI to doskonały pomysł na twój dach!

Pamiętaj proszę, że dzięki naszej hurtowni pokryć dachowych możesz zakupić dowolny materiał dostępny w ofercie marki BMI Braas. Nawet, jeśli nie występuje w sklepie internetowym dachyGT.pl. W razie pytań służymy pomocą. Jeśli jesteś z Małopolski i okolic serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni Dachy Kraków.

Materiały do budowy dachu marki Braas 

Firma BMI Braas Sp. z o.o. należąca do międzynarodowego koncernu BMI Group - światowego lidera na rynku pokryć dachowych - od lat niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Obecnie znajduje się w czołówce producentów wśród branży budowlanej.

Marka Braas istnieje od ponad 60 lat na rynku i tworzy produkty stosowane w konstrukcjach dachów spadzistych. Są to wysokiej klasy dachówki ceramiczne, betonowe, blachodachówki panelowe, szeroka gama akcesoriów do kompleksowej budowy dachu, a także systemy energooszczędne. Wszystko jest w pełni ekologiczne.

Tworząc profesjonalny, solidny dach, warto zadbać o każdy nawet najmniejszy szczegół przy jego budowie, a wybierając akcesoria z firmy BMI Braas  mamy to zagwarantowane.  Producenci zastosowali tu najnowsze technologie Cisar, Lumino, Aerlox, Protegon, Star, Protector, które sprawiają, że cały proces budowlany będzie przebiegał prawidłowo.

Marka Braas odpowiada za wysoką jakość, dlatego kupując poszczególne akcesoria, mają Państwo 15-letnią gwarancję systemową, a także nawet do 40 lat gwarancji na poszczególne produkty. Ponadto na terenie całej Polski znajdują się serwisy z profesjonalną i kompleksową obsługą.

Przyjrzyjmy się najpopularniejszym rozwiązaniom marki, która jest gigantem na rynku dachowych materiałów budowlanych na świecie. A przy okazji polecamy dachówki Braas Kraków!

Dachówka betonowa / cementowa Braas

Dachówka betonowa / cementowa Braas to produkt, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających domowników. Dzięki szerokiej gamie dostępnych dachówek, bez większych problemów stworzysz indywidualne rozwiązanie pokrycia swojego dachu, a wyjątkowe kształty oraz kolory nadadzą Twojemu dachowi niepowtarzalny charakter.

Dzięki innowacyjnej technologii Cisar, dachówki betonowe Braas są wyjątkowo trwałe oraz zapewniają niezawodną ochronę przed niszczącym działaniem czynników atmosferycznych i ogniem.

Trójwarstwowa budowa zapewnia dachówkom wyjątkową wytrzymałość, a pokrywające je dwuwarstwowa powłoka sprawia, że są one odporne na osadzające się zanieczyszczenia i promieniowanie UV. Zamontujesz je szybko i łatwo, dzięki regularnym wymiarom i kształtom, a dedykowane dachówki funkcyjne zapewnią prawidłowe funkcjonowanie każdego dachu.

Popularne dachówki Braas

  • dachówka Celtycka Lumino (brązowa, ceglana, ciemnoczerowna, czarna, grafitowa)
  • dachówka Celtycka Cisar (brązowa, ceglana, grafitowa)
  • dachówka Bałtycka Cisar (brązowa, ceglana, grafitowa, kasztanowa, czarna)
  • dachówka Romańska Aerlox Lumino (brązowa, ceglana, grafitowa)
  • dachówka Romańska Aerlox Cisar (brązowa, ceglana, grafitowa, czarna)
  • dachówka Reviva Protector (ceglana, czarna, rustykalna)
  • dachówka płaska Teviva Cisar (czarna, grafitowa, łupkowa, czarny kryształ)
  • dachówka płaska Tegalit Protegon (ceglana, łupkowa, grafitowa, brąz kolonialny )
  • dachówka Classic Aerlox (grafitowa)
  • dachówka Classic Star (szary kryształ, mocca)

Braas - akcesoria dachowe techniczne

Akcesoria Braas
Taśma Figaroll Plus rolka
Taśma Figaroll 2 rolka
Taśma Metalroll 2 rolka
Taśma Braas-Vent rolka
Uszczelka wentylacyjna kalenicy szt. / 1 mb
Klamra do gąsiorów betonowych szt.
Klamra do gąsiorów ceramicznych szt.
Divoroll Universal+ 2s rolka / 75 m2
Divoroll Universal+ rolka / 75 m2
Divoroll Kompakt 2s rolka / 75 m2
Divoroll Kompakt rolka / 75 m2
Ecotech 140 2s rolka / 75 m2
Divoroll Maximum+ 2s rolka / 75 m2
Taśma Wakaflex 2 rolka / 5 m lub 10 m
Kosz aluminiowy Braas szt. / 2 mb
Klamra do mocowania koszy aluminowych szt.
Uszczelka z gąbki do koszy szt. / 1 mb
Unoroll+ szt. / 25 mb
Grzebień okapu szt. / 1 mb
Grzebień okapu z kratką wentylacyjną szt. / 1 mb
Taśma wentylacyjna okapu rolka / 5m
Klamra boczna do dachówki profilowanej beton szt.
Klamra boczna typ 409 długość 48 mm szt.
Klamra boczna typ 409 długość 85 mm szt.
Klamra boczna typ 409 długość 65 mm szt.
Klamra boczna typ 435 długość 178 mm szt.
Klamra boczna typ 435 długość 164 mm szt.