Dachówka Braas Rubin 9V miedziana angoba

Ceramiczna dachówka Rubin 9V Braas w kolorze miedzianej angoby ma wymiary 313 x 472 mm i waży ok. 4 kg. Ma ona zwiększony wymiar i możliwość przesunięcia do 30 mm. Pokrycie nadaje się na większe proste dachy oraz te z minimalnym kątem nachylenia wartości 10°. Powierzchnia z glinką koloryzującą - warstwa angoby.

Ceramiczna dachówka Rubin 9V miedzina angoba firmy Braas ma nieco większe wymiary 313 x 472 mm, waży ok. 4kg. Przy układaniu możemy ją przesuwać nawet do 30 mm. Ten model pasuje do dachów o mniejszym 10° nachyleniu (zalecane 16°) oraz do prostych dużych połaci. Potrzebujemy 10 szt. na pokrycie 1 m2. Długość pokrycia, czyli łatowanie wynosi 370 – 400 mm. Powierzchnia dachówki barwiona glinką uszlachetniającą (angobą). Produkt posiada 30-letnią gwarancję wraz z mrozoodpornością.

Dachówki ceramiczne z tej serii są lekkie, ale bardzo trwałe i przede wszystkim mrozoodporne, także nie pękają. Model Rubin 9V miedzina angoba na powierzchni zawiera uszlachetnioną glinkę, która nadaję piękną barwę i blask. Dzięki temu kolor miedziany na dachu będzie miał piękny odcień i z pewnością będzie się wyróżniał w tle innych dachów. Uniwersalny rozmiar i możliwość przesunięcia dają swobodę w działaniu, dopasujemy wszystko tak, jak chcemy. Dach będzie ekologiczny ze względu na naturalność surowca. Warto też wspomnieć o dobrej izolacji dźwiękowej. Hałasy z zewnątrz nam nie będą przeszkadzać.

Systemy dachowe zaproponowane przez firmę BMI Braas to szereg nowoczesnych rozwiązań, które bardzo szybko zdobyły popularność na rynku budowlanym. Chętnych na zastosowanie ich wciąż nie brakuje. Tradycja firmy sięgająca już ponad 60 lat zobowiązuje i dlatego producent tak bardzo dba o jakość. Na bieżąco testuje i udoskonala produkty. Dlatego wybierając Dachówkę Rubin 9V miedziana angoba, możemy spać spokojnie! Mamy na nią przecież wiele lat gwarancji.

Dachówka Braas - dane techniczne
Typ Dachówka ceramiczna
Model Rubin 9V
Kolor Miedziany
Rodzaj Dachówka podstawowa
Technologia produkcji | powłoka Angoba
Wymiary 313 x 472 mm
Zapotrzebowanie na 1 m2 9,4 - 10,1 szt.
Waga ok. 4 kg
Ilość na palecie 240 szt.
Długość pokrycia (łatowanie) 370 - 400 mm
Średnia szerokość pokrycia 267 mm
Najniższe zalecane pochylenie połaci 16°
Najniższe dopuszczalne pochylenie połaci 10°
Gwarancja 30 lat

Wymiary dachówki Rubin 9V Braas

BRAA

Opis

Materiały dachowe
Dachówka ceramiczna

Dachówka Braas Rubin 9V miedziana angoba

8,47 zł

Dachówka ceramiczna Rubin 9V.

  • kolor: miedziana angoba
  • producent: BMI Braas
  • zapotrzebowanie: 9,7 szt./m2
  • paleta: 240 szt.

 
Transport wyceniany indywidulanie. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także