Dachówka Braas Rubin 9V czarna błyszcząca glazura

Dachówka ceramiczna Rubin 9V czarny błyszczący firmy Braas. Duży format oraz możliwość przesuwu do 30 mm sprawiają, że jest uniwersalnym rozwiązaniem dla dachów o minimalnym dozwolonym nachyleniu 10° oraz o różnorodnych rozmiarach i kształtach. Wykonana ze starannie wyselekcjonowanych, naturalnych surowców, pokrytych glazurą.

Dachówka Braas Rubin 9V - kolor czarny błyszczący

Dachówka Rubin 9V w błyszczącym czarnym kolorze to pokryta glazurą, ceramiczna dachówka firmy Braas, która swoim głębokim i wiecznie modnym kolorem, zjawiskowo prezentuje się na dachach domów nowoczesnych oraz tych, które w większym stopniu nawiązują do tradycji. Jej duży format (313 mm x 472 mm) oraz możliwość przesuwu do 30 mm sprawiają, że dopasuje się do dachów o wszelkich kształtach i rozmiarach, których minimalne dozwolone nachylenie wynosi 10°. Waga jednej sztuki wynosi około 4 kg. Do pokrycia 1 m2 dachu zużywa się od 9,4 do 10,1 dachówki.

Ewenement występujący w naturalnym środowisku wyłącznie na połaci najbardziej gustownych dachów. Bo rubin w kolorze czarnym to nie lada gratka. Dachówka ta wykonana jest ze starannie wyselekcjonowanej gliny oraz w oparciu o nowoczesną technologię. Wysokiej jakości ceramika sprawia, że Rubin 9V zapewnia skuteczną izolację termiczną i akustyczną oraz pewnie leży na powierzchni dachu przez naprawdę długie lata. Jej błyszczący, czarny kolor, który utożsamiamy z symbolem wyszukanej elegancji, chroniony jest glazurową powłoką, która sprawia również, że dachówce niestraszne jest negatywne oddziaływanie warunków atmosferycznych, a jej powierzchnia pozostaje lśniąco czysta.

Dachówka Rubin 9V w kolorze czarnym błyszczącym firmy Braas to pokrycie, które zasługuje na to, by lśnić godnie na Twoim dachu. W pełni naturalny skład, niepowtarzalne piękno oraz ponadczasowa forma. I nie ma co wspominać o tym, że skutecznie ochroni połać nawet przed krzywym spojrzeniem tych bardziej krytycznych gości. Bo to wszystko naprawdę jest w pakiecie.

Dachówka Braas - dane techniczne
Typ Dachówka ceramiczna
Model Rubin 9V
Kolor Czarny błyszczący
Rodzaj Dachówka podstawowa
Wymiary 313 x 472 mm
Zapotrzebowanie na 1 m2 9,4 - 10,1 szt.
Waga ok. 4 kg
Ilość na palecie 240 szt.
Długość pokrycia (łatowanie) 370 - 400 mm
Średnia szerokość pokrycia 267 mm
Najniższe zalecane pochylenie połaci 16°
Najniższe dopuszczalne pochylenie połaci 10°
Gwarancja 30 lat

Wymiary dachówki Rubin 9V Braas

BRAA

Opis

Materiały dachowe
Dachówka ceramiczna

Dachówka Braas Rubin 9V - kolor czarny błyszczący

8,93 zł

Dachówka ceramiczna Rubin 9V.

  • kolor: czarny błyszczący
  • producent: BMI Braas
  • zapotrzebowanie: 9,7 szt./m2
  • paleta: 240 szt.

 
Transport wyceniany indywidulanie. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także