Dachówka Braas Rubin 9V - kolor łupek błyszczący

Dachówka Rubin 9V w kolorze łupek błyszczący firmy Braas. Przeznaczona do krycia dachów spadzistych o minimalnym nachyleniu 10°. Wykonana z najwyższej jakości ceramiki pokrytej glazurową powłoką. Głęboki, grafitowy / antracytowy kolor w połączeniu z nowoczesną technologią produkcji, zapewni elegancką oraz skuteczną ochronę połaci dachowej. Możliwość przesuwu nawet do 30 mm.

Dachówka Braas Rubin 9V - łupek błyszczący

Rubin 9V łupek błyszczący firmy Braas to wykonana z najwyższej jakości ceramiki pokrytej glazurą dachówka, przeznaczona do krycia dachów spadzistych o minimalnym dozwolonym nachyleniu 10°. Idealnie wpasowuje się w ramy współczesnego budownictwa oraz budynków, które bogate są w nieco dłuższą historię. Jest jedną z największych dostępnych na rynku dachówek, której wymiary  to 313 mm x 472 mm. Zapotrzebowanie na pokrycie 1 m2 połaci to około 10 sztuk. Jej waga to około 4 kg (sztuka).

Dachówka Rubin 9V to nie tylko rzadko spotykany, duży format, ale i możliwość przesuwu do 30 mm. Sprawia to, że bez żadnych problemów dopasuje się do powierzchni dachów o różnorodnych kształtach i wymiarach. Naturalna, pozbawiona sztucznych dodatków struktura oraz nowoczesna technologia produkcji sprawia, że jest skuteczną ochroną, pewnie leżącą na każdym dachu. Wyjątkowe właściwości ceramiki nadają jej odporności na niszczący wpływ warunków atmosferycznych oraz działanie ognia, a także zapewniają niezawodną izolację termiczną i akustyczną. Pokrywająca ją warstwa nadaje dachówce wyjątkowy połysk, chroni jej głęboki, łupkowy (grafitowy, antracytowy) kolor oraz nie pozwala osiąść na powierzchni dachu nawet najdrobniejszym zanieczyszczeniom.

W jej przypadku rozmiar naprawdę ma znaczenie. A dodając do tego naturalny skład oraz elegancki odcień, otrzymujemy mieszankę (nie)wybuchową, która chronić będzie Twój dach przez długie lata. Przy okazji niesamowicie się przy tym prezentując. To dachówka Rubin 9V w kolorze łupek błyszczący firmy Braas. I nie potrzeba już niczego więcej.

Dachówka Braas - dane techniczne
Typ Dachówka ceramiczna
Model Rubin 9V
Kolor Łupek błyszczący
Rodzaj Dachówka podstawowa
Wymiary 313 x 472 mm
Zapotrzebowanie na 1 m2 9,4 - 10,1 szt.
Waga ok. 4 kg
Ilość na palecie 240 szt.
Długość pokrycia (łatowanie) 370 - 400 mm
Średnia szerokość pokrycia 267 mm
Najniższe zalecane pochylenie połaci 16°
Najniższe dopuszczalne pochylenie połaci 10°
Gwarancja 30 lat

Wymiary dachówki Rubin 9V Braas

BRAA Rub9V lup blysk

Opis

Materiały dachowe
Dachówka ceramiczna

Dachówka Braas Rubin 9V - kolor łupek błyszczący

8,93 zł

Dachówka ceramiczna Rubin 9V.

  • kolor: łupek błyszczący
  • producent: BMI Braas
  • zapotrzebowanie: 9,7 szt./m2
  • paleta: 240 szt.

 
Transport wyceniany indywidulanie. Szczegóły: link

blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także