Gont bitumiczny Karpiówka Matizol (3,2 m2)

Szukasz sprawdzonego i taniego pokrycia dachowego? Uwaga - oferta godna zainteresowania! Gonty bitumiczne, zwane także papowymi, do kupienia w naszym sklepie internetowym dachyGT.pl. Przypomnijmy - w super cenie! Są doskonałą alternatywą dla dachówek. Dobra jakość, łatwy montaż, lekkość, świetna marka. Poznaj gont papowy Matizol Karpiówka. Gont jest kombinacją fragmentów papy bitumicznej z rdzeniem z włókna szklanego. Polecamy półokrągłe gonty o wymiarze 100 x 34 cm (szer. x wys.). Gont papowy jest niedrogim sposobem na pokrycie dachu z wykorzystaniem różnobarwnych posypek. Kolory pytasz? Co powiesz na zieleń, brąz, grafit i czerwony.

Gonty papowe Karpiówka Matizol - informacje

Gonty MATIZOL są materiałem do pokrycia dachów nowych i renowacji starych. Wykorzystuje się je na zadaszeniach pochyłych, o nachyleniu 12 do 75° w budownictwie indywidualnym, wielorodzinnym, a także przemysłowym. Stosuje się je też na stare pokrycie dachowe, aby je odświeżyć. Linia produktów marki przeznaczona jest również dla małej architektury. Jeśli planujesz zabezpieczyć przed wilgocią dach altanki, budynku gospodarczego lub niewielkiego daszku, gont papowy karpiówka świetnie spełni swoją rolę. 

Czym gonty papowe MATIZOL mogą cię pozytywnie zaskoczyć? Wyróżnia je lekkość, dzięki czemu nie obciążają zbytnio konstrukcji dachowej, w szczególności tej która ma już swoje lata. Drugą, równie ważną właściwością gontów bitumicznych jest wysoka izolacyjność akustyczna. Co to oznacza? Odgłos kapiącego deszczu, chodzących po dachu ptaków czy spadających z drzew szyszek nie będzie już zakłócał twojego spokoju. Producent zapewnia długoletnią trwałość oferowanych gontów (10 lat gwarancji).

Łatwy sposób montażu i bezkonkurencyjna cena sprawiają, że na tym polu gont wygrywa z dachówką w 100%. Spodnia powierzchnia gontów papowych pokryta jest masą asfaltową umożliwiającą łatwe i trwałe sklejanie się poszczególnych warstw. W tym miejscu warto wspomnieć, że zaleca się pod gont użycie tzw. papy podkładowej. 

kształt karpiówka
grubość 2,8 mm
szerokość 100 cm
wysokość 34 cm
ilość m2 w paczce 3,2 m2
ilość m2 na palecie  83,2 m2
ilość paczek na palecie 26 paczek
waga  8,4 kg / m2
waga paczki  26,88 kg
osnowa  mineralna (welon szklany)
gwarancja  15 lat

MATI
1000 Przedmioty

Opis

Materiały dachowe
Gonty papowe

Gont bitumiczny Karpiówka Matizol (3,2 m2)

88,62 zł

Gont bitumiczny Karpiówka. Marka - Matizol. Paczka - 3,2 m2.

  • grubość: 2,8 mm
  • gwarancja: 15 lat
  • kolory: zielony, czerwony, brązowy, grafitowy

 
Paleta 189 zł z rozładunkiem . Szczegóły: link

Kolor
Kolor
blik.svg visa.svg mastercard.svg paynow200.png

Zobacz także